З кожним днем брехня Зеленського буде видно все виразніше — думка

08.11.2019 18:43
shadow

Про що говорять перестановки всередині СБУ? Про те, що жителів України знову на@балі. Ніяких реформ в Україні не відбувається. А відбувається перерозподіл потоків. Але вже під вивіскою перемогла «зеленої» революції.

Об этом сообщает http://th-royalgclub.com

Таку думку висловив сьогодні у Фейсбуці відомий журналіст і публіцист Сергій Лямець.

Як це зрозуміти?

Повернуся на два дні тому, коли Володимир Зеленський опублікував черговий відеоблог з-за керма Тесли. Актор він все-таки відмінний. Вжився в образ Голобородько ще три роки тому, і з тих пір з неї не виходить.

А значить, за видеоотчетам його оцінювати не можна. За виступами — теж. Власне, те ж саме було з Порошенком. Колишній президент теж брехав філігранно. Але його брехню було видно. Брехня Зеленського — поки ледь видно. Але з кожним днем буде все виразніше.

Загальне враження від відеоблогу — президент створює дві ілюзії. Перша — що обіцяне вже відбувається. Друга — що він свій для жителів України.

І те, і інше неправда. Свій — не бреше. Свій говорить правду, а не робить вигляд, що в країні відбуваються зміни. Свій одразу визнає, що для обрали його 73% людей нічого не міняється. Адже продаж землі, концесії, підвищенням мінімальної зарплати та навіть пункти екстреної допомоги — це не для населення України. Це для хлопців, які прийшли до влади під вивіскою АТ «Зеленський».

Президент у своєму відеоблозі намагається створити ілюзію, що зміни вже відбуваються. І ось, як він це доводить. Парламент нових осіб — це зміни. Саме молоде уряд — це вже зміни.

Але немає. Нове життя ніколи не полягає в тому, що президент призначив нових людей. Навіть дебіл на посаді президента призначає нових людей. Це просто обов’язкова деталь. Важливо, ДЛЯ ЧОГО міняють. Якщо вірити обіцянкам Зе, то міняють для поліпшення життя держави Україна і його жителів. За фактом, змінюють для чухання хотілок членів АТ «Зеленський».

Реформа СБУ тут — характерний приклад.

Жодної реформи не відбулося, тому що не змінилася глибинна суть роботи. Просто над входом в старе СБУ повісили нову різнобарвну вивіску і сказали: все, тепер живемо по-новому.

У чому була проблема з СБУ? В тому, що в службі дуже мало розвідників і контррозвідників. Зате переважна більшість СБ-шників борються з корупцією або розслідують економічні злочини. Тобто, роблять взагалі не свою роботу.

Кинути цю роботу вони не можуть, тому що вона приносить мільйони доларів щомісяця. Адже СБУ контролює контрабанду. А ще кошмарить бізнесів, фабрикуючи кримінальні справи проти них і вимагаючи працювати за своїми схемами.

Повторюся, відмовитися від такого виду діяльності сама СБУ не захоче. Це алкоголіку кинути пити. Навіть якщо захоче — не зможе. Руки самі знайдуть пляшку і піднесуть до рота.

Суть реформи СБУ була б у тому, щоб під нуль скоротити штат всіх непрофільних департаментів, а в Службу набрати виключно фахівців по боротьбі з загрозами для держави Україна. Але немає. Всього через тиждень після того, як Іван Баканов зайшов головою СБУ, пішли чутки: ніякого скорочення Управи «До» і так далі не буде.

До недавніх пір я допускав, що Івана Баканова обвели навколо пальця хитрі СБУ-шники. Що він ще розбереться, бо вічно обманювати не можна. Але останні події розставили всі крапки над i.

Швидше за все, Баканов не встояв перед спокусою. Чи не повинен був встояти з самого початку. Просто він справляв хороше враження. Але враження враженням, а людина — людиною. Баканов виявився такою ж легендою, як власне Володимир Зеленський.

Дивіться, скільки всього було в останні дні навколо СБУ. Бійка між Богданом і Бакановым, яка то була, чи не була. Звільнення «бютівця» Бухарева і чутки про призначення на його місце нібито людину Коломойського Дмитра Нескоромного. Нарешті, на основі кадрів Управи «До» призначають керівників регіональних управлінь СБУ. Можете собі уявити, які саме напрями роботи вони будуть посилювати.Джерело статті: “http://povin.com.ua/248004-08-11.html”